Sukcesy uczniów kl. 1a w wiosennych konkursach

Uczniowie klasy 1a bardzo chętnie uczestniczą w różnorodnych konkursach wykazując się kreatywnością, osiągając sukcesy.

Miło nam poinformować, że zostali oni laureatami wiosennych konkursów.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Częstochowie Nikola Sitek i Natan Kopeć zajęli ex aequo I miejsce, Jakub Kołodziejczyk uplasował się na II miejscu, natomiast Patryk Wołczyk otrzymał wyróżnienie.
W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świąteczny stroik wielkanocny” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Częstochowie Patryk Wołczyk otrzymał wyróżnienie.
W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zwiastuny wiosny” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19 w Częstochowie Liliana Migoń otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!